Дизайн квартир

Дизайн квартир в Тернополі
Інтер’єр квартири може багато розказати про її власника. Уважно придивившись до стильового оформлення житла, можна визначити вподобання і смаки господаря. Якщо ваш дім поки що не відповідає вашим поглядам на життя, ми допоможемо виправити ситуацію.
Види дизайну житлових приміщень
Сьогодні налічують кілька популярних стилів оформлення інтер’єру квартири. Кожен із них має свої ознаки та специфіку. Дізнайтеся більше про ці стилі та оберіть той дизайн квартири, який найбільше вам симпатизує.
Мінімалізм – стиль свободолюбивих людей. Інтер’єр квартири передбачає мінімум речей та максимум простору. Основні кольори – білий, пастельний, кремовий. Зазвичай у кімнатах, оформлених в стилі мінімалізму, багато світла, такий ефект досягається світлими тонами та великими вікнами. Меблі багатофункціональні й компактні.
Модерн – найбільш популярний серед дизайнів інтер’єру. Це стиль гнучких форм і стилізованих рослинних узорів. Модерну притаманна велика кількість скла та вітражів.
Авангард – це контраст форм і кольорів. Авангард не терпить дрібних деталей. Зазвичай меблі в таких квартирах габаритні та правильних форм, проте кожна річ – оригінальна. Авангард – це експеримент над власним житлом.
Поп-арт – дизайн квартири, котрий обирають молоді люди та діти. Його характерна ознака – багата колірна палітра. Неординарності стилю додають креативні елементи: рекламні плакати, пластикові меблі, графіті на стінах. Оформити кімнату в стилі поп-арту під силу кожному, в кого працює абстрактне мислення.
Хай-тек передбачає збереження простих геометричних форм, гру світла на скляних поверхнях, блиск хромованих і металевих покриттів, декоративні елементи із відкритих цеглин, різноманітні синтетичні матеріали. Освітлення абсолютно протилежне класичному стилю, децентралізоване.
Етностиль – стиль, який повністю чи частково відображає певну культуру. Найчастіше його використовують мандрівники, адже вони таким чином намагаються перенести у свій дім найкращі традиції країни, в якій побували. Етностиль насичений кольорами, предметами декору, меблями, характерними для оздоблення будинку у певній місцевості.
Ви можете обрати один із цих дизайнів квартири й реалізувати його у власному будинку. Проте можна експериментувати і зробити певний стильновий мікс, поєднавши різні стилі у відповідності до вашої житлової площі.
Якщо ж ви вирішили креативно підійти до інтер’єру дому, скористайтеся послугами дизайнера. Кращих знавців тонкощів дизайну квартири не має.
Індивідуальний дизайн квартири
Якщо ви хочете мати неповторне та екстравагантне житло, ми радо вам у цьому допоможемо. Наш дизайнер спроектує та втілить у життя усі ваші побажання. Окрім того людина із творчим мисленням підкаже вам, як краще облаштувати приміщення, зважаючи на розмір житлової площі, форму та розташування. Фахівець створить індивідуальний світ, у якому пануватимуть гармонія, комфорт, естетика і чудовий настрій.
Подбайте про імідж власного житла уже зараз!