Натяжні стелі

natyazhni-steli

«Ремонт 246» іде в ногу з часом. Ми стежимо за тенденціями моди у світі дизайну та втілюємо їх у житлових приміщеннях наших клієнтів. Популярним декоративним оформленням квартири сьогодні є натяжна стеля. Натяжна стеля – це спеціальна тонка плівка, натягнена поверх основної стелі по периметру приміщення.  Ця інновація у сфері ремонтних робіт викликала справжній фурор як в домовласників, так і в майстрів.

Переваги модерної стелі

 • Естетичний вигляд.
  Натяжна стеля – це шанс організувати власне житло у відповідності до особистих смаків. Така поверхня надзвичайно рівна та красива. Плівка дає можливість приховати усі тріщини. Завдяки ефекту дзеркальності приміщення візуально стає більшим. Монтувати натяжні стелі можна у кімнатах будь-якої висоти і форми.
 • Практичність і надійність.
  Натяжна стеля зберігає прекрасний вигляд протягом багатьох років, її не потрібно щорічно шпаклювати чи фарбувати. Надійність забезпечує каркас, до якого кріпиться уся конструкція. Окрім того натяжна стеля волого і вогнестійка.
 • Оперативне монтування.
  Монтаж стельового покриття займає небагато часу. Це не є надто важкий та складний процес. Майстрам для здійснення робіт знадобиться всього лише кілька днів.

Види натяжних стель

З кожним роком «Ремонт 246» вдосконалює та збагачує сферу послуг. Ми аналізуємо власну роботу, вивчаємо досвід колег та конкурентів,  щоденно наполегливо працюємо – все це дає нам можливість зростати професійно.  Сьогодні пропонуємо такі різновиди натяжних стель:

 • дворівневі;
 • комбінаційні;
 • тканинні  натяжні стелі (глянцеві, матові, сатинові);
 • фотодрук на поверхні;
 • натяжні стелі з підсвіткою;
 • «зоряне небо».

Кожен вид натяжної стелі є унікальним. Він несе у собі креативність та екстравагантність. Натяжна стеля дає можливість естетично оформити будь-яку кімнату у вашому домі.  При бажанні ви можете скористатися послугами дизайнера, він розробить проект натяжної стелі, який буде гармонійно вливатися у загальний інтер’єр вашого будинку.

Вартість робіт

Ціну натяжної стелі визначають складність конструкції, якість матеріалів і робота майстрів. Визначення вартості відбувається після обговорення усіх деталей та повної домовленості між клієнтом та представником нашої фірми. Сума зазначається у договорі, що є гарантією виконання робіт.