Підвісні стелі

Комфорт життя напряму залежить від інтер’єру дому, в якому живемо. У затишній квартирі, де зроблено якісний ремонт, завжди почуваєш себе впевнено та щасливо. Підвісна стеля – модерний підхід до оформлення житлового приміщення. Декоративно оздоблена поверхня симпатизуватиме і вам, і вашим гостям.
Переваги підвісної стелі

  • Підвісна стеля дає можливість отримати ідеально рівну поверхню.
  • Це перспектива приховати неохайні шви чи неакуратне панельне перекриття.
  • Підвісні конструкції передбачають креативний дизайн.
  • Модерна стеля дозволяє забезпечити гру світла у приміщенні.

Встановлення стелі із гіпсокартону
Підвісна стеля монтується із гіпсокартону. Цей матеріал має цілий ряд значимих показників:

  • екологічно чистий;
  • зручний у роботі;
  • його можна фарбувати та обклеювати;
  • доступний у ціні.

Підвісна стеля встановлюється доволі швидко, проте процес роботи вимагає уважності, точних рухів та професійних знань. Майстри нашої фірми мають багатий досвід у цій сфері, тому швидко та якісно змонтують підвісну стелю у вашій квартирі.
Під час монтажу підвісних конструкцій важливо правильно спроектувати та зібрати каркас. Для точності роботи варто виконати схематичне зображення каркасу на аркуші паперу або ж одразу зробити точну розмітку на поверхні. Для розмітки зазвичай використовують нівелір чи шнур. По периметру кімнати кріплять основні чи направляючі профілі із оцинкованої сталі. Для покращення звукоізоляції, зменшення вібрації на профілі наклеюють ущільнювальну стрічку. Профілі кріплять дюбелями, відстань між дюбелями залежить від загальної ваги конструкції. Для видовжених приміщень часто не достатньо одного профілю, інколи доводиться з’єднувати три-чотири сталеві планки, для такого з’єднання рекомендовано використовувати подовжувачі. До направляючого профілю прикріплюють несучий.
Після облаштування каркасу, проводять його обшивання. Для цього рекомендують використовувати гіпсокартон товщиною 12,5 см. Значно полегшує процес обшивання стелі спеціальний підйомник гіпсокартонних плит. Листи кріплять по периметру або починають із середини і рухаються у напрямку країв. Для економного використання матеріалу варто попередньо продумати розміщення гіпсокартонних плит (поздовжнє чи поперечне). Стики листів обов’язково потрібно грунтувати. Опісля шви, отвори саморізів шпаклюють. Після висихання усю поверхню стелі заново грунтують та шпаклюють.
Модною тенденцією сьогодення є ніша для штор. Таке дизайнерське рішення дозволяє приховати карниз та візуально збільшити приміщення.
Проста підвісна стеля додає квартирі естетики та вишуканості. Проте дворівнева стеля із підвісних конструкцій робить дизайн екстравагантним та неординарним. Ми зможемо реалізувати будь-які ваші забаганки щодо форми, декору та світлового оформлення стелі у вашому домі.

Основні помилки при монтування підвісної стелі
Люди, які роблять ремонт самостійно, часто допускають помилки:

  • використовують надто тонкий чи надто товстий гіпсокартон;
  • рідко фіксують каркас та гіпсокартон, який внаслідок загальної важкості конструкції деформуються;
  • неправильно ґрунтують та шпаклюють стелю, не виконують попередньої обробки швів.

Такі неточності у роботі можуть привести до деформації стелі, втрати естетичного вигляду і в кінцевому результаті до нового ремонту. Тому ремонт квартири краще довірити професіоналам, таким як ми.

Застереження
Гіпсокартон – матеріал, який добре зберігається у сухих приміщення. При підвищеній вологості він має здатність деформуватися, таким чином втрачаючи естетичний вигляд. З цієї причини не рекомендуємо монтувати підвісну стелю у ванній кімнаті, санвузлі чи домашній сауні.