Ремонт кухні

Ремонт кухні в Тернополі
Дім – місце сімейного затишку. У будинку щасливих людей стіни, меблі, дрібні речі дихають позитивом. Вечірні зустрічі за чаєм на кухні завжди насичені щирістю та теплотою спілкування. Якщо у вашому родинному гніздечку атмосфера поки що не така чарівна, вам варто зробити ремонт і облаштувати все на свій лад.
Оновлення кухні варто розпочати із попереднього проектування й обговорення дизайну приміщення. У розробці дизайн-проекту вам радо допоможуть знавці своєї справи – дизайнери. Вони підкреслять ваші індивідуальні погляди, нададуть житловому приміщенню гармонійності та функціональності. На кухні все повинно мати свої місця. Визначте розташування газової чи електричної плити, холодильника, мийки й інших кухонних речей. Обов’язково врахуйте думку господині дому, адже саме їй доведеться тут проводити найбільше часу. Від настрою жінки залежатиме і смак приготованих страв.
Орієнтовна схема проведення ремонту на кухні

 • Перше, що потрібно зробити, – позбутися старих речей. Ремонт кухні варто розпочати із демонтажу меблів, сантехніки, електропроводки.
 • На місці віджилих труб слід провести встановлення нових.
 • Оновлене приміщення має сяяти по-новому, тому слід замінити вікна та двері.
 • Наступний етап – обробка та вирівнювання поверхонь. Під час капітального ремонту не обійтися без штукатурних та шпаклювальних робіт.
 • Заключна фаза ремонту кухні полягає у колоруванні стін, монтажі світильників, вимикачів, розеток, укладанні ламінату чи плитки, монтуванні декоративних елементів.

Професійні майстри рекомендують підлогу на кухні покрити вологостійким ламінатом або плиткою. Ще одна цінна порада – керамічна плитка належить до так званих холодних матеріалів, тому на кухні доречно встановити систему «тепла підлога»: електричну, водну чи наймодернішу інфрачервону.

Послідовність обов’язкових дій під час ремонту

 • Проведення замірів. Для точності та безпомилковості цю справу можна доручити фахівцям нашої фірми.
 • Складання кошторису. Потрібно розрахувати витрати на закупівлю матеріалів й на оплату послуг робітників.
 • Погодження термінів робіт. Домовленість щодо часових рамок між замовником та виконавцем є важливим моментом співпраці. Безпекою та гарантією співробітництва є укладання договору.
 • Закупівля та доставка матеріалів. У наш час можна скористатися доставкою товарів з магазину. Дана пропозиція зручна та вигідна. Або ж ви можете довірити закупку будівельних матеріалів працівникам нашої фірми.
 • Безпосередній ремонт кухні.
 • Здача оновленого приміщення власнику.

Види робіт

 1. Косметичний ремонт

Суть даного виду роботи полягає у шпаклюванні стін та стелі, фарбуванні, поклейці шпалер, багетів. При косметичному ремонті передбачено заміну вимикачів, розеток, світильників, а також встановлення ламінату.

 1. Капітальний

Даний вид роботи можна назвати покращеним. Капітальний ремонт включає зміну планування приміщення, перенесення вимикачів і розеток, штукатурку й обробку стін, заміну старих систем комунікацій, облаштування нескладних декоративних елементів (арок, ніш та ін.).

 1. Євро зразок (люкс)

Облаштування кухні європейського зразка передбачає повну систему робіт: проектних, дизайнерських, ремонтних. У дизайні інтер’єру використовується 3d візуалізація.

Вартість ремонту кухні
Вартість на пряму залежить від об’єму виконаних робіт. Ціну визначають розмір квартири, якість будівельних матеріалів та стиль меблів. Окрім цього оплата праці професійних майстрів завжди є вищою за роботу початківців.

Ремонт кухні робиться не на рік. Тому подбайте про те, аби у вашому домі було чисто, красиво і затишно через добрий десяток літ. Якщо сьогодні ви зробите якісний ремонт, то з часом зрозумієте, що витратили гроші та час не на марне. Це все – задля сімейного добра.

Дізнатись вартість