Комплексний ремонт квартир

Комплексний ремонт квартир в Тернополі
Комплексний ремонт квартири. У когось ця фраза викликає відчуття змін та оновлення. В інших очі наповнюються страхом, тому що мало хто хоче проблем, витрат та марнування часу. Не потрібно так скептично ставитися до ремонту, адже це передовсім можливість внести щось нове у ваше життя. Це шанс удосконалити житлове приміщення, облаштувати його за законами життя родини, зробити усе так, аби вдома панувала атмосфера затишку, любові та довіри.
Не знаєте, з чого саме почати комплексний ремонт? Не обізнані в цій сфері? Вагаєтеся, де краще і дешевше придбати шпаклівку та інші будівельні матеріали? Ми радо допоможемо! Замовте ремонт під ключ у нашій компанії, і ми зробимо усе якнайкраще. У нас багатий досвід у сфері ремонту та професійні майстри.
Ремонт під ключ. Від А до Я.

  • Демонтаж

Комплексний ремонт розпочинається із демонтажу старих труб, перегородок, підлоги, зняття покриття із стін.

  • Заміна вікон

Заміна вікон передбачає демонтаж старих віконних блоків і встановлення нових. Для естетичного вигляду приміщення доречно одразу зробити відкоси та встановити підвіконники. Щоб вберегти склопакети та підвіконники від забруднення та пошкодження, їх треба закрити поліетиленовою плівкою.

  • Прокладання електропроводів

Наступний етап комплексного ремонту приміщення – прокладання проводів для передачі електричного струму. Шлях кабелів зазначають у проекті. Варто наперед продумати місця встановлення розеток і вимикачів. Сьогодні, з метою додаткового захисту електропроводів, їх поміщають у металеві або пластикові труби. Це досить надійно та розумно. Таким чином кабель захищений від пошкодження, наприклад, дрилем. Окрім того, у разі виникнення неполадок, електропроводи можна легко замінити, не руйнуючи стін і підлоги, а лише провівши нові у трубах. Згодом варто зробити контроль напруги у всіх точках.

  • Малярні роботи

Малярні роботи тривають кілька днів. Кожен нанесений на стіни шар шпаклівки чи фарби повинен добряче висохнути.

  • Ремонт у ванній кімнаті

Більшої уваги потребує ванна кімната. Здійснюючи комплексний ремонт у ванній, спочатку проводять зварювальні роботи, монтують труби. Система електропроводів обов’язково повинна мати заземлення. Вирівнявши поверхні стін, кладуть на них плитку, монтують стелю. Опісля кладуть плитку на підлозі. Важливим етапом роботи є встановлення ванни чи душової кабіни. Завершальним етапом робіт у санвузлі є монтаж окремих елементів сантехніки: рукомийника, кранів, унітаза, біде.

  • Підлога

Підлога – обличчя приміщення. Її вигляд вказує на естетику усієї кімнати. Для початку роблять стяжку, на яку укладають плитку. Якщо в кімнаті встановили паркет, то лакувати його потрібно лише після поклейки шпалер. Якщо ж підлога буде із ламінату чи паркетної дошки, то шпалери навпаки слід поклеїти після встановлення підлогового покриття. Опісля монтують дверні коробки і двері. Тут важливо врахувати висоту підлогового покриття.

  • Останні кроки комплексного ремонту

Встановлення розеток, вимикачів, світильників, плінтусів, металічних декоративних порогів, зовнішніх кутників, карнизів та інших декоративних елементів завершує ремонт під ключ.

У процесі виконання комплексного ремонту квартири необхідно дотримуватися послідовності дій, адже саме це визначає якість та надійність робіт. Це правило завжди пам’ятають наші майстри. Ремонт під ключ у них виходить ідеальним!