Утеплення фасадів та будинків

fteplennya-fasadiv-budynkiv
У час економічної нестабільності питання теплозбереження стає одним із найважливіших. Люди витрачають величезні суми на оплату комунальних послуг, проте температура в будинках не є надто високою. Розумні господарі знайшли спосіб зекономити власні кошти і покращити житлові умови. Вам цікаво, яким чином вони це роблять?

Утеплення фасадів та будинків – раціональне рішення. Це комплексна дія, яка допомагає заощадити від 35% до 50% тепла. Утеплені будівлі виконують роль своєрідних термосів, вони ідеально утримують не лише тепло взимку, а й прохолоду влітку.

Утеплювати можна як і квартири у багатоповерхівках, так і приватні доми.

Утеплення фасадів багатоповерхівок
Експерти радять утеплювати не тільки одну квартиру, а одразу весь фасад багатоповерхівки. Це значно ефективніше. При утепленні фасадів окремих квартир сусідні стіни промерзають по-різному, внаслідок чого всередині стіни зберігається волога, яка досить часто проявляється у вигляді конденсату. Коли волога під дією низьких температур розширюються, можливий відрив теплоізолюючих матеріалів від стіни.
Тому радимо вам налагодити контакт із сусідами та мешканцями багатоповерхівки і переконати їх у комплексному утепленні будинку.

Утеплення житлових приміщень. Особливості процесу
Утеплення фасадів та будинків варто довірити професіоналам. Ми гарантуємо вам високу якість роботи. Гарантією є укладання договору, ліцензія на будівельні роботи та дозвіл на проведення висотних робіт.

Співпраця передбачає ряд обов’язкових дій:

  • Вимір площі, яка підлягає утепленню. Це завдання швидко та технічно правильно виконають наші майстри.
  • Вибір матеріалів. Для утеплення фасадів та будинків знадобиться мінеральна вата або пінопласт. Пінопласт дешевший, ніж мінеральна вата, проте він менш вогнестійкий та має здатність до деформації. Також задля утеплення фасадів та будинків радять використовувати теплоізоляційну фарбу, бетонну вату чи теплоізоляційну піну. Спеціалісти підкажуть, що найкраще підійде для вашого житлового приміщення.
  • Складання кошторису, який зазначається у договорі.

5 корисних порад, які допоможуть якнайкраще утеплити дім

  • Перед утепленням потрібно загерметизувати всі міжпанельні шви.
  • Будинки, які мають більше 9 поверхів, можна утеплювати тільки вогнестійкими матеріалами. У даному випадку підійде мінеральна вата.
  • Мінімальна товщина утеплюючого матеріалу повинна бути 10 см.
  • Для кріплення пінопласту варто застосовувати спеціальний клей і відмовитися від пластмасових дюбелів.
  • Клей для пінопласту не підходить для мінеральної вати, це стосується і шпаклівки.

Нехай ваші будинки зігрівають теплоізолюючі матеріали, а серця – близькі люди!